www.cvonline.hu
Elektromos karbantartó (Referenciaszám: PJ3902)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 976158

Magyarország egyik legnagyobb élelmiszeripari cég székesfehérvári termelőegységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Elektromos karbantartó - Székesfehérvár

Feladatok:
- Műszaki és épületgépészeti szerelési munkák elvégzése

- Gépek, állagmegóvó karbantartása, szükség szerinti javítása
- A rendelkezésre álló gépek folyamatos kihasználtságának biztosítása
- Javítások és ellenőrzések elvégzése megelőző karbantartás keretében
- Alkatrészek ellenőrzése, szükség esetén cseréje,
- Hibaelhárító javítások elvégzése.

Elvárások:
- Műszaki végzettség
- Min. 1-2 éves karbantartás területén szerzett tapasztalat

- 12 órás folyamatos műszak vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Professzionális csapat, biztos munkalehetőség egy hazai nagyvállalatnál
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-326-1996

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.