www.cvonline.hu

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (PLC tapasztalattal)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 986038

Multinacionális autóipari vállalat megbízásából keresünk az alábbi munkakörre szakembert:

Feladatok

  • A termelő és kiszolgáló berendezések elektromos részeinek megelőző karbantartása, javítása és fejlesztése
  • Aktív részvétel az új berendezések letelepítésében, beüzemelésében majd működtetésében, a karbantartási utasítások kialakításában
  • A termelő és kiszolgáló egységek, valamint a létesítmény működtetéséhez és üzemeltetéséhez szükséges berendezések működésének biztosítása, a biztonságos munkafeltételek fenntartása
  • Feladatok naprakész dokumentációjának elvégzése
  • Részvétel az újítások megvalósításában

Elvárások

  • Villanyszerelő/erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • PLC vezérlések, pneumatikus rendszerek szerelői szintű ismerete
  • Elektromos rajzolvasási ismeret
  • Lakatos szerelési munkákban szerzett gyakorlat
  • Legalább 3 év villanyszerelő munkakörben szerzett gyakorlat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Darus, targoncás jogosítvány és OKJ bizonyítvány előny
  • Kisbéri vagy környékbeli lakhely maximum 30 km-es körzetből
  • Pontos munkavégzés
  • Műszakos munkarend, hétvégi készenlét vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Fejlett technológiai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Saját autóval bejárás térítése
  • Versenyképes bérezés
  • Ösztönző bér
  • Cafeteria
  • Egyéb béren kívüli juttatások, jutalom
  • Tiszta, rendezett munkahely

A munkavégzés helye

Kisbér

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (PLC tapasztalattal), Kisbér