www.cvonline.hu
Elektromos karbantartó operátor (Referenciaszám: PJ4319)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1022628

Újhartyáni partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

Elektromos karbantartási operátor

Feladatok:

  • A szendvicspanel gyártósor kiszolgálása, a manuális munkafolyamatok teljeskörű ismerete és aktív gyakorlása.
  • A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeinek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése.
  • Aktív részvétel a tervszerű megelőző karbantartások elvégzésében, amelyeket saját technikusaink végeznek, képesítésnek megfelelően.
  • Gyártó berendezések hibáinak feltárása, azonnali közbeavatkozások szükség szerint, hiba elemzése.
  • Karbantartási dokumentációk vezetése.
  • A termeléssel összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel követése.
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, a felmerülő problémák azonnali megoldása.
  • Javaslattétel és/vagy döntéshozatal a műszakban felmerülő akadályok elhárítására.

Elvárások:

  • Gépbeállítói, karbantartói szakmai tapasztalat.
  • Minimum középfokú elektromos technikusi végzettség.
  • Elektronikai ismeretek.

Előny:

  • PLC rendszerek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Biztos, dinamikusan növekvő hátterű, nemzetközi vállalat.
  • Szakmai kihívások, előrelépési lehetőség.
  • Megbecsülés egy fiatalos, motiváló csapatban

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Fekete Viktória kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1 / 260 2094

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése
" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.