Elektromos karbantartó - Németország (Referenciaszám: CSV-1645)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2016.09.10.
Hirdetés azonosító: 1074627

Munkakör leírása:

  • Kapcsolószekrények üzembe helyezése, javítása
  • Mindennemű elektromos rendszer kialakítása és beüzemelése
  • Vezetékek húzása
  • Hibaelhárítás, felújítás, javítás
  • Megelőző karbantartás

Elvárások a pályázótól:

  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Villanyszerelői végzettség
  • Legalább 1 éves releváns munkatapasztalat
  • Jelzések, rajzok olvasása
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Magyar és német nyelvű önéletrajz

Cég ajánlata:

  • Németországban bejelentett munkavégzés
  • Versenyképes fizetés, ami tapasztalat és nyelvtudás mértékétől függően változhat
  • Stabil háttér
  • Szállás biztosítása internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Németország

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megfelelő szakképzettséggel rendelkező elektromos karbantartó munkatársat keres németországi munkavégzésre.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a korábban említett email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSV-1645-ös referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a fent megadott telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között.

(Külföldi munkaközvetítői nyilvántartási szám: 5448/2008)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Energetika / Villamosság, Külföldi munka, Szakmunka / fizikai munka
Régió Külföld
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő