www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó munkatárs

  • A hirdetés 548 napja lejárt

A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, az egri telephelyű, sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hőkezelő berendezések, szerszámgépek, ipari robotok, tesztpadok és szerelő gépek váratlan elektromos hibáinak elhárítása, tervezett elektromos karbantartási munkák és felülvizsgálatok elvégzése;
  • Géptelepítésekben való részvétel;
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció ellátása;

Elvárások:

  • Elektromos végzettség (műszerész, erősáramú berendezés szerelő, villanyszerelő)
  • Szakközépiskolai Érettségi
  • CNC szerszámgépek elektromos javításában, karbantartásában szerzett gyakorlat (legalább 5 év)
  • Siemens PLC ismeret
  • CNC vezérlések ismerete, előny a Siemens
  • Pontos, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot;
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot;
  • önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást;
  • étkezési támogatást;
  • különböző sportolási lehetőségeket;
  • iskolakezdési támogatást;
  • vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét.

ZF Hungária Kft.

3300 Eger, Kistályai u. 2.

www.zf.com/hu

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő