www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1048790
lejárt

Karrier az Audinál

Elektromos karbantartó mérnök - R4 Otto Motorgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Győrben, az Audi Hungariánál a kezdetektől fogva (1993 óta) folyik motorgyártás, ami azóta is folyamatosan fejlődik. Jelenleg a motorgyártásban naponta több mint nyolcezer motor készül, amelyet a konszern szinte valamennyi gépjárműosztályába beépítenek. Éves szinten 2 millió motor gördül le a győri gyártósorokról, ez a termelési kapacitás a világ legnagyobb motorgyárává teszi az Audi Hungariát.

Az előállított motorok között találunk 4, 6, 8, 10 és 12 hengereseket, Otto- és dízelmotorokat egyaránt, összesen 235 különböző variánsban kerülnek legyártásra.

A termelés mechanikus gyártásra és motorszereldére osztható. Jelenleg több mint 3 500 gép és berendezés szolgálja az 5 fő komponens (forgattyúsház, hengerfej, főtengely, vezérműtengely, hajtókar) mechanikus gyártását és a motorok összeszerelését. A végszerelés 8 motorszereldében és 28 különböző mechanikus gyártósoron történik a legkorszerűbb termelési eljárásokkal.

Elektromos karbantartómérnökként részt vehet a 4 hengeres, Otto Motor gyártás forgattyúsház (motorblokk) megmunkáló sorának elektromos karbantartásában, valamint a sor zökkenőmentes működésének fenntartásában. A feladat ellátása során kapcsolatba kerül a beszállítókkal, a munkabiztonsággal, a gyártással, sori karbantartókkal, a javítóműhellyel, az alkatrészraktárral és a kontrollinggal is.

Feladatok

  • Megmunkáló berendezések elektromos hibáinak elhárítása, rendelkezésre állásának biztosítása és fejlesztése
  • Siemens S7 programozási feladatok
  • Javítási és karbantartási tevékenységek szervezése és elvégzése
  • TPM feladatok szervezése és elvégzése
  • Folyamatos fejlesztésben való részvétel
  • Műszaki rajzok (Elektromos tervdokumentációk) olvasása, adott esetben javítása
  • Karbantartó munkatársak képzése, támogatása
  • Karbantartási költségek optimalizálása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, munkabiztonsággal, gyártással, sori karbantartókkal javítóműhellyel, alkatrészraktárral és a kontrollinggal
Elvárások

  • Villamosmérnök vagy informatikus felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 év, karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Készenlétre való hajlandóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kezdeményezőkészség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9444

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Nagy László válaszolja meg Önnek: +36 96 66 1394