www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó - Kecskemét (Ref.szám: FE-863)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.10.01.
Hirdetés azonosító: 943481

Főbb feladatok:

  • Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása
  • Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
  • Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása
  • Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
  • Gyártóberendezések beállítása, termékváltások és átállások végrehajtása
  • Géphibára visszavezethető belső kiesés csökkentése
  • Fejlesztési javaslatok a termelés hatékonyságának, minőségének fejlesztése érdekében
  • Gépkezelők betanítása, képzése
  • Karbantartási dokumentációk vezetése, alkalmazása
  • Setup listák töltése, a listába található értékek ellenőrzése és eltérés esetén a karbantartási vezető/mérnök értesítése
  • Telephely karbantartási terv végrehajtása, stb.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, erős/gyengeáramú technikus)
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Több műszak vállalása
  • PLC ismeret
  • Erős számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat

Előny:

  • PLC programozói (Siemens) gyakorlat
  • Angol vagy német nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, multinacionális autóipari beszállító kecskeméti gyárához termelőkapacitásának bővítése miatt toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-863-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő