Elektromos karbantartó - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1825)

 Feladatok:

  • Felel a rábízott gépek, berendezések működésének biztosításáért, a megfelelő műszaki szintjük fenntartásáért
  • Értelmezni tudja az elektromos rajzokat és előírásokat, ezek alapján javítási és hibaelhárítási munkát végez
  • Munkavégzése közben környezetében, illetve eszközei tárolásánál betartja az 5S szabályait
  • Az elvégzett javításokról, munkájáról a meghatározott módon feljegyzést készít
  • Felel a munkájához tartozó, a vállalat minőségirányítási rendszerének és környezetköz-pontú irányítási rendszerének részét képező dokumentált folyamatok betartásáért
  • Betartja a munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírásokat, a vállalatnál érvényben lévő Házirendet és belső szabályokat

Elvárások:·

  • Villamosipari / műszeripari szakközépiskola, illetve szakmunkásképző iskola.
  • 2 év karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Erősáramú, illetve gyengeáramú villamossági ismeretek. PLC vezérléstechnika, pneumatikus alapismeretek.
  • Precíz munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat zöldmezős beruházással induló új kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-1825s referenciaszámot!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Kecskemét
Bács-Kiskun
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása