www.cvonline.hu
Elektromos karbantartó - INTS/9/162

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk kollegát

Elektromos karbantartó

pozícióba

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ref.: INTS/9/162

Feladatok:

  • Gépek, berendezések (elektromos ) javítása
  • Gépek, berendezések (elektromos ) karbantartása
  • Gépkezelési, környezetvédelmi, karbantartási és/vagy műveleti utasítások végrehajtása
  • Új berendezések telepítése, beüzemelése,
  • Géptelepítések, beüzemelések
  • Speciális (nem gyártmánnyal összefüggő) mérések elvégzése
  • Üzembe helyezés előtti érintésvédelmi mérések végzése, áramvédő kapcsolók, villamos kéziszerszámok szerelői ellenőrzése

Elvárások:

  • műszaki végzettség
  • 4 műszakos folyamatos munkarend vállalása
  • alapfokú számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Ajánlatunk

  • stabil cég, hosszú távú munkalehetőség
  • karrierlehetőség
  • alapbér + műszakpótlékok + béren kívüli juttatás
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Elektronikai karbantartó, Elektronikai szerelő, Gyártás / Termelés, Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Mérnök / Műszaki, Szerelő, Szakmunka / fizikai munka
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű