www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó-Győr (referenciaszám: KJ-589)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2015.11.23.
Hirdetés azonosító: 940423

Feladatok:

  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
  • Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Középfokú villanyszerelői végzettség
  • Elektromos karbantartási területen, termelő cégnél szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai és alap elektronikai ismeretek
  • PLC ismeretek
  • Szakmai igényesség
  • Folyamatos (6+2) munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Győr környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Megbízójának, egy multinacionális autóipari beszállító cégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
  • Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!
  • Az állás részleteiről érdeklődhet a kapcsolati adatoknál megjelölt HR tanácsadónk elérhetőségein.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő