www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó (Esztergom régió)

Legyünk együtt sikeresek!

 Nemzetközi múlttal rendelkező vállalat részére keresünk BŐVÜLÉS kapcsán releváns tapasztalattal munkatársakat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Villanyszerelési és elektromos karbantartási feladatok elvégzése;
Gyártógépek folyamatos működésének támogatása,
Azonnali hibaelhárítás és a tervezett karbantartások elvégzése;
Szükség esetén a lakatos csapat munkájának támogatása.

Követelmények:

Villanyszerelő képesítés
2-3 év gyártásban szerzett tapasztalat
Területtől függően 8 órás műszak (5+2) vagy 12 órás (3+3) folyamatos műszak vállalása

Előny:

Nagyfeszültségű hálózati kapcsolási jogosultság
Ollós és kosaras emelő, illetve targoncás jogosítvány
Automatizált gyártósorok ismerete

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Esztergom környéke

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés
Motiváló béren kívüli juttatási rendszer
Biztos háttérrel rendelkező munkahely
Szakmai továbbképzési lehetőség

Ideális pályázó:

Pontos, precíz
Önálló és felelősségteljes munkavégzés jellemzi
Jó problémamegoldó készséggel rendelkezik

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka, Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Régió Esztergom, Nyergesújfalu