Elektromos karbantartó - Csehország (Referenciaszám: KJ-1549)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1053549

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Erősáramú berendezés kezelői végzettség
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat előny
  • 2, 3 műszakos munkarend vállalása
  • Folyékony cseh nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Alap számítógépes ismeretek
  • Változó környezethez való gyors alkalmazkodóképesség

Feladatok:

  • A karbantartási ütemtervnek megfelelően elektromos berendezések ellenőrzése és hibaelhárítás
  • Az elektromos berendezések termeléshez szükséges megfelelő szintű műszaki állapotának biztosítása és felügyelete
  • Munkakörülmények javítását szolgáló észrevetelek (KAIZEN)
  • Nyilvántartás vezetése a tartalék-alkatrészekről, az alkatrészek közvetlen szétosztásáról és a vegyszerek felhasználásáról
  • A gyártósorok zökkenőmentes működésének biztosítása, szükség esetén változások eszközlése
  • Az elektromos berendezések teljesítőképességének felügyelete és értékelése

A munkáltató ajánlata:

  • Dinamikusan fejlődő multinacionális nagyvállalat új gyáregysége
  • Modern munkakörnyezet
  • Költözés-, letelepedés-, bejárás támogatás
  • Étkezési, sport és szabadidős hozzájárulás
  • Extra szabadság
  • Üdülési támogatás
  • Nyugdíjbiztosítás
  • Nyelvtanulás és egyéb képzések
  • Orvosi ellátás
  • Hűségprogram, céges rendezvények

A munkavégzés helye:

Csehország - Bor

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. globális érdekeltségű autóipari beszállító megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat a cégcsoport újonnan induló Bor-i gyáregységéhez akár azonnali kezdési lehetőséggel.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1549-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 06 20447 6848-as mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 5448/2008.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Külföld
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -