www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 915454
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális autóipari beszállító Partnercégünk számára keresünk tapasztalt Elekrtomos karbantartó kollegát

Feladatok:
•Villamos karbantartó feladatok ellátása,
•Egyszerűbb mechanikai karbantartás,
•PLC programozás,
•CNC megmunkáló központok karbantartási, hibaelhárítási feladatai.

Elvárások:
Erősáramú berendezés szerelő végzettség,
3 éves szakmai tapasztalat,
Sinumeric 840 D vezérlés ismerete,
•Gyakorlat PLC programozásban,
•Számítógép felhasználói szintű ismerete,
•„B” kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:
•Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium
•Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál.
•Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér