www.cvonline.hu

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (6217)

  • A hirdetés 1090 napja lejárt

Megbízónk munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Elektromos karbantartó

Elvárások:
•Villanyszerelő végzettség
•Karbantartási területen szerzett több éves tapasztalat
•Önálló munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság, rugalmasság, csapatmunkára képesség
•Minőségtudatosság

Előny:
•Mechatronikai, elektronikai műszerész végzettség

Megbízónk profilja:
•Autóipari beszállító

Feladatok:
•Gépek, termelési eszközök javítása, beállítása, kezelése
•Általános üzemi karbantartási feladatok ellátása
•Az eredmények dokumentálása
•Folyamatos gyártás biztosítása

Munkavégzés helye:
•Szombathely

Jelentkezési határidő:
•Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.