www.cvonline.hu

Elektromos karbantartási vezető (automata gépsorok)

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Megbízónk a szakterületén a világ egyik legnagyobb gyártója. Termékeivel Magyarországon is a legismertebb és piacvezető szereplő. 4 korszerű gyára nem csak magyarországi igényeket szolgál ki, hanem a régióban is vezetővé teszi. Jelenleg Budapest vonzáskörzetében és Balatonszentgyörgyre keresünk elektromos karbantartási vezető / termelésirányító munkatársakat.

Feladatok:

-          automatizált gyártó berendezések működésének felügyelete

-          operátorok és karbantartó technikusok munkájának koordinációja

-          hibaelhárítás és a tervezett karbantartások elvégzése

-          szerszám és alkatrészkészlet koordinációja

-          szoros együttműködés a termeléssel

Elvárások:

-          villamos-, automatizálási mérnöki diploma

-          gyártó berendezések elektromos karbantartásában szerzett tapasztalat

-          4-5 éves gyártási környezetben szerzett tapasztalat

-          munkatársak vezetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

-          angol vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete (budai oldal), vagy ha oda jelentkezik, akkor Balatonszentgyörgy.

Jövedelem:  a felelőségnek megfelelő jövedelmi szint + 13. havi fizetés + bonusz + cafetéria, Balatonszentgyörgy esetében albérlet támogatás.

Részleg

Karbantartás / termelés

Helyek Ráckeve
Solymár
Pomáz
Pilisvörösvár
Pilisszentiván
Pilis
Budaörs
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol