www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartási Csoporvezető JO-1405-285859

  • A hirdetés 1169 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1405-285859

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
3-4 év
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Egyetemi diploma (Bch)
Tanácsadó neve:
Rita Tasnady
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

Megbízónk nagy múltú, multinacionális gyártó vállalat, mely magas színvonalú termékeivel külföldi piacok megbízható szállítója. Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Elektromos Karbantartási Csoportvezető JO-1405-285859

Feladatok:

  • Elektromos karbantartás megszervezése eseti és tervezett időszakra
  • Technikusok (3 fő) szakmai támogatása
  • Tartalék alkatrészek beszerzésének előkészítése, nyomon követése, raktárkészlet nyilvántartása
  • Munkautasítások készítése
  • Termelési paraméterek nyomon követése, szükség esetén beállítása, módosítása
  • Rajzdokumentáció karbantartása
  • Projektekben és új termék bevezetésében való részvétel

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Automatizált gyártóüzemben eltöltött 3-4 éves karbantartási tapasztalat
  • PLC programozás (Siemens), szervo rendszerek ismerete (Siemens, Bosch)
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Energikus, lendületes személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Újhartyán (ipari park, M5 autópálya dabasi lehajtó, bejárás saját autóval)

Helyek Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol