www.cvonline.hu

Elektromos hálózat szerelő

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1098691

Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Közép és kis feszültségű hálózatok karbantartása
  • Fogyasztási mérőhely és csatlakozó felülvizsgálata
  • Közvilágítási hálózat hibabehatárolás, hibák javítása

Elvárások:
  • Pozícióhoz megfelelő szakmunkás végzettség
  • Műszaki-erősáramú villamos szaktanfolyamok
  • WINDOWS és MS Office alapszintű ismerete (elektronikus levelezés, egyes SAP modulok használata)
  • Min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • Készenléti ügyelet vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkahely Magyarország vezető energiaszolgáltatójánál
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Munkakezdés megbeszélés szerint
  • Munkavégzés helye: Velence

Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Villamoshálózat és alállomás üzemeltető vagy önálló hálózatkezelő tanfolyam
  • KIF FAM, FSMS szerelői kliens kezelői ismeretek, F1 feljogosítás

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Kategória
Energetika / Villamosság
Régió
Fejér