www.cvonline.hu

Elektromos Gépkezelő - Karbantartó

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.08.15.
Hirdetés azonosító: 1039828

Nemzetközi partnerünk számára keresünk tehetséges és megbízható jelöltet Elektromos Gépkezelő - Karbantartó pozícióba.

Feladatok:

- A korszerű palackfújó és fröccsöntő gépek üzemeltetése és karbantartása
- A minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a kiemelten magas minőségi követelmények betartása
- A működtetett gépek, berendezések tisztántartása
- Adminisztratív feladatok elvégzése, dokumentáció

Elvárások:

- Középfokú, elektromos területen szerzett végzettség
- Hasonló területen szerzett releváns (elektromos gépkezelő/karbantartó) munkatapasztalat
- Precíz munkavégzés
- Jó problémamegoldó képesség
- Felhasználói szintű PC ismeretek (Word, Excel)
- Folyamatos (3x12 óra) munkarend vállalása

Előnyt élveznek azok a pályázók akik, az alábbi területekről gyűjtött 2-3 éves tapasztalattal érkeznek:
Termelés, gyártóüzemi környezet
Élelmiszer ipari gyártási terület

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatások
- Műszakokhoz igazodó autóbuszjárat
- Stabil vállalati háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a