www.cvonline.hu

Elektromos gépkarbantartó

  • A hirdetés 299 napja lejárt

D01eg

Multinacionális autóipari cég megbízásából keresünk Elektromos gépkarbantartó munkatársat Fejér megye területére.

Feladatok:

  • Elektromos jellegű gépprobléma, meghibásodás esetén a következő feladatok ellátása:
  • Gép meghibásodása esetén hibaelhárítás, javítás  műszaki rajz és munkautasítás alapján;
  • Hiba megelőzési javaslat tétele;
  • A javítási munkákhoz kapcsolódó dokumentációs feladatok (BM, PM, CM és hosszú gépállás jelentő, oktatási anyagok előkészítése) előírások szerinti elvégzése;
  • Gépátadás a termelés részére, munkalap lezárás, Karbantartási csoportvezetővel a gépátadás jóváhagyatása;
  • Megelőző karbantartási feladatok terv szerinti elvégzése, tárgyszerű dokumentálása, felmerülő problémák visszacsatolása;
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása a munkavégzés közben felmerült problémákkal kapcsolatban, az ehhez tartozó dokumentációs feladatok elvégzése;
  • Szükség szerint segítségnyújtás a gépgyártó cégek szakembereinek.

Tapasztalat:

  • Elektromos területen szerzett műszaki középfokú, vagy villamosmérnöki végzettség;
  • Speciális mérőműszerek (oszcilloszkóp, multiméter) ismerete;
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeret;
  • Előny: PLC (AB; Omron; Siemens), NC-CNC (Fanuc, Mitsubishi) programismeret.

Amit kínál:

  • Nemzetközi munkakörnyezet;
  • Fiatalos, lendületes csapat;
  • Versenyképes bérezés;
  • Negyedéves bónusz;
  • Cafeteria rendszer;
  • Munkába járás támogatása;
  • Szakmai és nyelvi továbbképzés lehetősége.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő