www.cvonline.hu

Elektromos gépkarbantartó (Fejér)

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Fejér megyei multinacionális megbízónk részére keresünk Elektromos gépkarbantartó munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok

  • Elektromos jellegű gépprobléma, meghibásodás esetén a következő feladatok ellátása:
    • Gép meghibásodása esetén hibaelhárítás, javítás műszaki rajz és munkautasítás alapján. Hiba megelőzési javaslat tétele
    • A javítási munkákhoz kapcsolódó dokumentációs feladatok (BM, PM, CM és hosszú gépállás jelentő, oktatási anyagok előkészítése) előírások szerinti elvégzése. Gépátadás a termelés részére, munkalap lezárás, Karbantartási csoportvezetővel a gépátadás jóváhagyatása
  • Megelőző karbantartási feladatok terv szerinti elvégzése, tárgyszerű dokumentálása, felmerülő problémák visszacsatolása
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása a munkavégzés közben felmerült problémákkal kapcsolatban, az ehhez tartozó dokumentációs feladatok elvégzése
  • Szükség szerint segítségnyújtás a gépgyártó cégek szakembereinek

Elvárások

  • Elektromos területen szerzett műszaki középfokú, vagy villamosmérnöki végzettség
  • Speciális mérőműszerek (oszcilloszkóp, multiméter) ismerete
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeret
  • PLC (AB; Omron; Siemens), NC-CNC (Fanuc, Mitsubishi) programismeret előnyt jelent

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő