www.cvonline.hu
Elektromos / Gépész karbantartó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1097254

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünkhöz új kollégákat keresünk az alábbi pozíciókba:

Feladatok:

  • Karbantartási munkák szervezése, ellenőrzése, dokumentálása;
  • Kapcsolattartás a szerződött partnerekkel;
  • Részvétel létesítménygazdálkodással kapcsolatos költségek tervezésében és ellenőrzésében;
  • Épületkarbantartással kapcsolatos rendszerek napi működtetése és folyamatos fejlesztése;
  • Új ingatlanokkal kapcsolatos projektek gépészeti/villamossági szempontból történő támogatása.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség;
  • Legalább 3 év tapasztalat ingatlan üzemeltetési területen;
  • Határozott, önálló, proaktív személyiség;
  • Alapfokú angol nyelvtudás;
  • Előny: tervezői és kivitelezői tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Professzionális munkakörnyezet, modern építési technológiákkal történő munkavégzés;
  • Változatos, felelősségteljes munkakör;
  • Esetenként külföldi kiküldetések (USA, Franciaország);
  • Hosszú távú munkalehetőség, akár azonnali kezdés.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.