www.cvonline.hu

Elektromos és villamoskarbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 888014

Multinacionális Partnerünk az autóipar meghatározó szereplője részére, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozíciókba:

Feladatok:
  • Ipari berendezések szervizelése, karbantartása, beállítások elvégzése
  • Berendezések telepítése
  • Helyszíni szerelés
  • A műszak során felmerülő problémák gyors és hatékony orvoslása
Elvárások:
  • elektronikai vagy gépész végzettség
  • egyéb szakirányú végzettség
  • karbantartói tapasztalat
  • megbízhatóság, önállóság
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • határozott, önálló munkavégzésre való képesség
  • azonnali munkakezdés
Előny:
  • jártasság a CNC gépek karbantartásában
  • minősített hegesztő vizsga
  • számítógépes ismeret
  • túlóra vállalása
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiemelkedő fizetés
  • munkaruha
  • folyamatos fejlesztések, új innovatív technológiák megismerése
  • stabil céges háttér egy multinacionális közegben,
  • céges buszjárat,
  • komplex kihívásokkal teli feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Oroszlány
Kapcsolat:
Személyesen önéletrajzzal a Prohumán Kft. tatabányai irodájában (cím: 2800 Tatabánya, Dózsakert utca 58/a., nyitva tartás: hétfőtől péntekig, 9:00-15:00) vagy az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.