www.cvonline.hu
Elektromechanikus karbantartó (Referenciaszám: PJ5068)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1090455

Inotai partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Elektromechanikus karbantartó

Feladatok:
- Biztosítja a gyártó berendezések megfelelő műszaki állapotát
- Megelőző elektromos karbantartási munkák tervezésében és kivitelezésében való közreműködés
- A berendezések PLC programjainak naprakészen tartása
- Üzemzavar elhárítás

Elvárások:
- Középfokú szakirányú képzettség (Villanyszerelő szakmunkás)
- PLC ismeret (Omron vagy Siemens előny)
- 3+ év termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Angol nyelvismeret előny

Amit kínálunk:
- Hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes bérezés
- Cafeteria
- Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye: Inotai ipari park

Telefonon: 0620 331 4722
Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pásztor Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér, Veszprém