www.cvonline.hu

Elektromechanikai műszerész, Villanyszerelő

  • A hirdetés 595 napja lejárt

Elektromechanikai Műszerész, Villanyszerelő - Budapest (IX, VIII, XI), Sürgős, kiemelkedő juttatások.

Megbízónk egy élvonalbeli nemzetközi cég, amely vasúti rendszereket gyárt világszerte.

A minket megbízó cég több olyan Elektromechanikai Műszerész / Villanyszerelőt keres, akik jártassággal rendelkeznek elektromechanikai gépek, berendezések szervizelése, tesztelése, javítása vagy karbantartása területén.  A villanyszerelők bármely területen rendelkezhetnek tapasztalattal a lényeg az, hogy legyen jártasságuk az elektromos, vagy elektronikai berendezések hibaelhárítása, karbantartása vagy tesztelése területén.

FELADATOK:

A Elektromechanikai Műszerész / Villanyszerelőt betanítását a hibakereső / diagnosztikai és hibaelhárítási szoftverek és eszközök használatára a cég végzi.

Néhány példa azokra a feladatokra, amelyeket majd a jelentkezőknek el kell látniuk: az ajtók szabályozása és beállítása, pneumatikus tesztek elvégzése a fékeken és kiegészítő felszereléseken, áramkör kiigazítása, hűtőkörök, indítómotorok, rigiditás, feszültség tesztek, stb.

ELVÁRÁSOK:

  • Jó angoltudás szükséges
  • A következő szerepkörökben szükséges tapasztalat:
  • Elektrotechnikus, Elektromechanikai
  • műszerész, Hibakereső Technikus, Elektroműszerész, Hibaelhárító,
  • Elektromos Szerviztechnikus, Elektronikai műszerész, Karbantartó Technikus, Villamos karbantartó Technikus, Karbantartó-villanyszerelő, szerviz-technikus, Teszt Technikus,
  • Villanyszerelő vagy Javító Technikus.

ELŐNYT JELENT:

  • Szerviz, hibaelhárítás, hiba keresés vagy tesztelési, beüzemelési tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • A kiválasztott jelentkezőknek jelentősen nagyobb fizetést tudunk ajánlani, mint amit jelenleg keresnek, vagy előző munkaadójuknál kerestek.
  • Műszakbeosztásos munka magasabb fizetésért (egy hét reggeli, egy hét délutáni, egy hét esti műszak heti forgásban).
  • Munkavégzés egy nemzetközi hírű vállalatnál
  • Tapasztalatszerzés egy olyan szektorban, amely a jövőben folyamatosan fejlődni fog
  • A szektor legkorszerűbb technológiáinak az elsajátítása

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

3 lehetséges munkahelyek: Üllői út 197-199 (Ferencváros, IX), Törökbecse utca 1 (Józsefváros, VIII), Fehérvári út 247. (Újbuda, XI, XXII)

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol