www.cvonline.hu

Elektro-, irányítástechnikai karbantartó

Siemens Zrt.

siemens

siemens

Elektro-, irányítástechnikai karbantartót

keresünk kecskeméti telephelyünkre.
Csatlakoznál?

Milyen feladatok várnak rád?

  • A járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés, S7 300/400 PLC programozói feladatok ellátásával
  • Megelőző és javító karbantartási tevékenységek (fenntartás, ellenőrzés, üzemzavarelhárítás, helyreállítás)
  • Üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása
  • A fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a fejlesztési folyamatban való közreműködés, annak formálása, az átépítésekben és a berendezések kivitelezésében és beüzemelésében való részvétel
  • A műszaki dokumentáció gondozása, a végrehajtott munkák/intézkedések dokumentálása
  • A munkavégzés többműszakos munkarendben zajlik

Mi különböztet meg téged másoktól?

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszertelepítésében
  • A vonatkozó elfogadott műszaki szabványok és szabályok ismerete
  • Önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, mobilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • MS Office alkalmazások ismerete

Mi jelenthet még előnyt a kiválasztás során?

  • Erősáramú végzettség (0-1 kV AC)
  • Hajtásrendszerek ismerete (frekvenciaváltók)
  • Egyéb informatikai ismeretek (Switch, Szkriptek)
  • Elektronikai ismeretek (gyengeáram, mikroelektronika)
  • Ipari Buszrendszerek (ProfiNet, ProfiBus) ismerete
  • S7 300/400 ismeretek
  • Német nyelvtudás

Mi a Siemens?

Az energiaellátás, a városi infrastruktúrák és az ipar számára nyújtott innovatív megoldásaival a Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire.
Infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Miért a Siemens?

Mert azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzodat!
További információkat a siemens.hu weboldalon találsz.
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő, Energetika / Villamosság, Villanyszerelő, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szerelő
Régió Kecskemét
Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű