www.cvonline.hu

Electronic Banking rendszertámogató – szenior munkatárs

  • A hirdetés 584 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

 Csapatunkba keresünk munkatársat Electronic Banking rendszertámogató – szenior munkatárs munkakörbe.

Electronic Banking Rendszerek – rendszertámogató szenior munkatárs

Főbb feladatok:

  • A Bank ügyfeleinek és munkatársainak támogatása, HelpDesk feladatainak ellátása, minden olyan kérdéssel vagy problémával kapcsolatosan, amely az Electronic Banking rendszerek (MultiCash, Spectra/Electra, InternetBanking)
    • telepítésével,
    • használatával,
    • esetleges működési zavaraival,
    • továbbfejlesztésével összefüggésben felmerülhet.
  • a fenti EB rendszerek rendszer-adminisztrációja, jogosultságok

Elvárások:

  • önálló gyors, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség, stressz-tűrő képesség

A munkakör betöltésével kapcsolatos elvárások, követelmények:

  • felsőfokú számítástechnikai/közgazdasági/pénzügyi végzettség
  • az alkalmazott EB rendszerek magas-szintű ismerete
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret
  • a banki tevékenység általános ismerete
  • érvényes, legalább „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő