www.cvonline.hu

Electronic Banking rendszerek támogatása - Vezető

  • A hirdetés 649 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Bankművelet területre keresünk új munkatársat Electronic Banking rendszerek támogatása - Vezető munkakörbe.

Feladatok

  • Electronic Banking (MultiCash, Spectra/Electra, InternetBanking, MobilBanking) rendszerekkel kapcsolatos külső és belső Help Desk feladatok ellátása
  • a bankművelet szakterület működési feltételeinek biztosítása
  • elekronikus bankolási rendszerek használata, telepítése, továbbfejlesztése, esetleges működési zavarainak elhárítása
  • teljes körű ügyféltámogatás és kapcsolattartás
  • külső és belső riportok készítése
  • munkatársak képzésének támogatása

Elvárások

  • felsőfokú számítástechnikai/közgazdasági/pénzügyi végzettség
  • alkalmazott EB rendszerek magas szintű ismerete
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • a banki tevékenység általános ismerete
  • érvényes, legalább B kategóriás jogosítvány
  • önálló, gyors, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • vezetői eszköztár hatékony használata
  • stratégiai és folyamatszemlélet
  • innovációs attitűd

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol