www.cvonline.hu

Electro or Electrical Engineer

  • A hirdetés 454 napja lejárt

Villamosmérnök/Energetikai mérnök/Elektromágneses mérnököt

keresünk norvég partnercégünknek

Partnerünkről:
Partnerünk és leányvállalata Németországban tervez villamos forgógépeket különböző ipari használatra. Norvégiában, a partnerünk a hajók villamos forgógépekkel való meghajtására specializálódtak. Számos szerződésükkel a német leányvállalattal együtt bővülnek, ezért keresnek új munkatársakat.

Villamosmérnököt/Energetikai mérnököt/Elektromágneses mérnököt keresünk elektromos gépek tesztelésére üzembe helyezésére Németországba

Elvárásaink:

  • 3-10 év tapasztalat az elektronikai gépek tesztelésében és üzembe helyezésében.
  • Gyakorlati tapasztalat a frekvencia átalakításban
  • A jelentkezőknek Villamosmérnök/Energetikai mérnök/Elektromágneses mérnök Msc vagy Bsc diplomával és pár év munkatapasztalattal kell rendelkezniük. Technikusok, automatikai műszerészek és villanyszerelők is jelentkezhetnek releváns tapasztalattal. A jelentkezőnek legalább B2-es szintű angol nyelvtudással kell rendelkeznie, de a C1-es szint előnyt jelenthet. A német nyelv ismerete előny, de nem követelmény. Habár a jelentkezőnek hajlandónak kell lennie a német nyelv elsajátítására a későbbiekben.

Feladatok:

  • Fejlesztése, kezelése és teszt üzemeltetése a PM gépeknek, prototípusoknak és sorozatgyártásnak. Programozása és beállítása a frekvencia átalakítóknak a különböző gyártóknak, elektromos mérőműszerek és elektronikai berendezések használata. A berendezések kiszerelésében és beszerelésében való részvétel. Tervezési és minőségi eljárásokban való részvétel.
  • A vizsgálati eljárások fejlesztése és testreszabása a nemzetközi előírások alapján, különböző szabályozó kirendeltségeknek a gépek méreteinek és limitáltságának a vizsgálata.
  • Üzembe helyezése és elindítása a motoroknak, ez a cég standard kiszállítási módja.  A motorok szállítása a leányvállalattal történik és a beépítését az ügyfél kérésének megfelelően végzik el.

Elhelyezkedés:
Állandó pozíció Németországba.

A cég Osterwieck-ben található Harz régióban, ami egy nagyszerű hely azok számára, akik szeretik a természetet és a hegyeket. Számos kijelölt túraútvonal található itt a gyalogláshoz, futáshoz és kerékpározáshoz. Hannovertől 1 órára, Berlintől 2,5 órára, Hamburg és Prága pedig 4 órára található, így számos lehetősége van a kikapcsolódásra, utazásra. Egy gyönyörű természeti látnivalókkal bővelkedő település Wernigerode pedig csupán 20 percre található Osterwiecktől. A 35,000 lakosú kisvárosban szinte minden megtalálható. Továbbá mi úgy hisszük, hogy a partnerének/házastársának is remek lehetősége lesz itt elhelyezkedni.

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Segítség az áttelepülésben
  • Segítség a lakhatásban
  • Nyelvi kurzus: ha még nem beszél németül, szüksége lesz elkezdenie egy online nyelvi kurzust.

Egyedülálló karrier lehetőség a világ egyik vezető ipari országában.

Ha felkeltettük érdeklődését:
Amennyiben érdekeli a munka, kérem, küldje el az önéletrajzát a lenti e-mail címre.

need for our Norwegian client.

About our client:

Our client and their subsidiary in Germany designs and manufactures permanent magnetic electro machines for use in all types of industries. In Norway, our client specializes in propulsion of ships using permanent magnetic electro machines. The number of contracts in their German subsidiary company is growing and therefore they want to increase the staffing.

Electro or Electrical Engineer - for testing and commissioning of electro machines in Germany

Profile:

  • Between 3 – 10 years of experience with testing, start up and commissioning of electro machines.
  • Huge experience with practical frequency conversion.
  • The right candidate holds a master's or bachelor's degree in Electrical Power / Electromagnetic Engineering and has several years of work experience. Technician, automatician or electrician with relevant experience may also be considered.
  • The right candidate speak English at least B2 level but C1 is preferred. German is also a big advantage but not a demand. But the right candidate must be willing to learn German.

Tasks:

  • Development, management and operation of the test facility for PM machines, prototypes and serials. Programming and setting up the frequency converter from different manufacturers and use of measuring instruments for electro and electrical  machines. Participation in up and down rigging of machines for testing. Participation in design of procedures and quality systems
  • Development and customization of test procedures in accordance with international standards, classification societies and other regulatory agencies to different machine sizes and limitations of the test facilities.
  • Start-up and commissioning of the engines / motors this is our standard machine deliveries. Engines and motors are delivered by the subsidiary, motors / engines  and generator is embedded in  the client's designs.

Location:

The position is a permanent position in Germany.

The company is located in Osterwieck  in Harz region which incidentally is a wonderful nice region for those who enjoy nature, forests and fields. And there are numerous trails for walking, running  or cycling.  There is about 1 hour to Hanover and 2.5 hours to Berlin and Hamburg and 4 hours to Prague so the possibilities are many. A natural place to settle will be Wernigerode, about 20 min from Osterwieck. A cozy town with 35,000 inhabitants who have almost everything. We also believe that there are good job opportunities for  a partner / spouse in the area.

Our client offers:

A good remuneration package incluiding:

  • Competitive salary.
  • Help with relocation.
  • Help with accomodation.
  • Language course
    • If you don't  already speak German then it will be necessary to start training through online course.

A unique opportunity for a career in one of the  world's leading industrialized countries.

If interested:

If any questions comes to your mind don't hesitate to contact us.

We look forward to receive your application.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória Külföldi munka
Mérnök / Műszaki