www.cvonline.hu

Eladók

  • A hirdetés 457 napja lejárt

BOLTI ELADÓT KERESÜNK. LEHET, HOGY ÉPPEN TÉGED?

Miért olyan fontos ez a munkakör?
Láttál már gyönyörűen berendezett lakást, ahova legszívesebben beköltöztél volna? Az emberek szeretik azt, ami egyedi - különösen, ha az otthonukról van szó. Egy lakás berendezési tárgyai nem csak a funkcióik miatt fontosak, hanem azért is, mert az általuk teremtett hangulat az ott lakók mindennapjaira van hatással. Mi a Stíle Interio-nál olyan bolti eladókat keresünk, akik ezt értik, átérzik, és akiket velünk együtt motivál az, hogy segíthetnek a vásárlóinknak lakásukat egyedivé, meleggé és otthonossá varázsolni. Ha te is ilyen vagy, akkor várjuk a jelentkezésed!

 Feladatok:

  • üzletnyitás és -zárás
  • kasszázás
  • ügyféltérben való jelenlét: polctükör figyelése, fogyás ellenőrzése, újratöltés, rendezés, vásárlók számára rendelkezésre állás
  • takarítás
  • “ügyfélminősítés”: segítséget, tanácsot igénylő vásárlók felismerése és segítése
  • értékesítés, segítségnyújtás a vásárlóknak egy-egy kompozíció összeállításában

Felelősség:

  • üzlet rendben tartása, árurendezés és -feltöltés
  • elérhetőség, megközelíthetőség a vásárlók számára; információnyújtás, igény esetén “tanácsadás”
  • kasszázás

Elvárások:

  • nyitottság a vásárlók felé
  • kommunikatív személyiség, tanácsadói érzék

Amit kínálunk:

  • szép, barátságos, jó illatú munkakörnyezet
  • jó hangulatú, kiegyensúlyozott csapat
  • stabil, dinamikusan növekvő cég
  • fejlődési lehetőség (oktatások, előrelépés)
  • egyedi, szerethető termékek, amiket a tulajdonosok maguk terveznek
  • igényes vásárlóközönség

Munkavégzés helye:

  • belvárosi bevásárlóközpontokban található üzletek

Jövőkép:

  • a munkáját jól végző, megbízható munkatárs a későbbiekben lehetőséget kaphat arra, hogy kipróbálja magát akár boltvezető helyettesként is
  • Az ideális jelentkező:
  • nem csak kényszerből dolgozik bolti eladóként, hanem azt is el tudja mondani, miért szereti ezt a munkát
  • képes motiválni saját magát
  • természete, hogy segítőkészen és szeretettel áll a vásárlókhoz
  • szereti rendezgetni a tárgyakat, érdekli egy kicsit a lakberendezés és a tárgykultúra

Amennyiben magadra ismertél kérjünk jelentkezz a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő