www.cvonline.hu

Eladói - diákmunka

  • A hirdetés 1063 napja lejárt

Budapesti műszaki áruházba keresünk diákokat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Eladói feladatok ellátása szoftver és konzol területen
  • Árufeltöltés
  • Folyamatos együttműködés és kommunikáció a kollégákkal

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • Betöltött 18. életév,
  • Megbízhatóság, jó állóképesség.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 667 Ft/óra
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 20. kerület
  • Munkavégzés ideje:
  • hétvégente 10:00 és 20:00 között, napi 8 órában

Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre, ezen felül megjegyzésként írd meg ráérésed: E-mail cím megjelenítése
Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: MEL-MEGA

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok