www.cvonline.hu

Eladói aszisztens

  • A hirdetés 1362 napja lejárt

PHASE HUN Kft.

Cégünk minőségi kanapék kereskedésével és gyártásával foglalkozik Szlovákiában, Csehországban és Magyarországon

Link megjelenítése

Munkatársat keresünk

munkakörbe.

Feladatok:

  • Felelőség a bolt gond nélküli működéséért
  • Kanapék árusítása /tervezés, ajánlatkészítés, megrendelés, számlázás/
  • Bolt tisztántartása

Elvárások:

  • Legfőbb elvárásunk, hogy odaadó és élettel teli teljesítményt nyújtson!
  • középfokú szakképesítés
  • több éves tapasztalat
  • kapcsolatteremtő készség
  • meggyőző készség
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontosság, felelősségtudat
  • OKJ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kereseti lehetőség: Bér+személyes jutalom+részesedés a bevételből
  • Munkakezdés: 2014.01.20
  • Tervezett munkavégzés Hét-Pén: 10.00-18.00, Szo: 09.00-13.00
  • Az első négy hét betanulás budapesti boltunkban- munkáltó fizeti

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOKAT a lent megadott címre várjuk

Munkavégzés helye: Győr, Interspar Center

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő