www.cvonline.hu

Eladó/Hentes/Pék

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 903336
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Partnercégünk megbízásából keresünk  eladó/hentes/pék munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

eladó feladatok ellátása/ hentes feladatok ellátása/ pék feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú OKJ-s eladó/hentes/pék szakképesítés vagy
  • TÁMOP program keretében 25év alatti fiatal illletve pályakezdő

Előnyt jelent:

  • szívesen vesszük pályakezdők jelentkezését

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős állás

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal a Link megjelenítése oldalon Link megjelenítéseútján vagy küldje el e-mailben az önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!