www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 536 napja lejárt

Legyél te is a SuperPhone csapatának a tagja!

Feladatok:

  • Aktív értékesítés: eladás, tanácsadás a vevőknek
  • Ügyfélfogadás, tájékoztatás (a vásárlók részére pontos, magas szintű információk nyújtása a termékekről)
Árufeltöltés, az eladótérbe kihelyezése,
  • Az eladásra kerülő termékek értékesítésre történő előkészítése, értékesítése

  • Számlázással kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki érdeklődés, beállítottság
  • Felelősségteljes, aktív munkavégzés
  • Precizitás és pontosság
  • Ápolt, jó megjelenés
  • Ügyfélközpontúság
  • Kedves, de határozott személyiség

Jelentkezés: Fényképes Önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő