www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 716 napja lejárt

Nemzetközi partnerünk, részére keresünk

Repülőtéri munkatársakat

eladói

munkakörbe

Feladatok:

  • vásárlók udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása
  • A vásárlók útbaigazítása, tájékoztatása, a felmerülő kérdések megválaszolása
  • aktív eladásösztönzés

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány,
  • eladói/kereskedelmi gyakorlat
  • társalgási angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség,
  • barátságos viselkedés a vevőkkel, munkatársakkal
  • önálló illetve csapatban való felelős munkavégzés,
  • szabálykövető, precíz, pontos munkavégzés,
  • PÁLYAKEZDŐK, diákként tapasztalatot szerzettek jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • egyéb európai nyelv társalgási szintű ismerete
  • pénztári tapasztalat

Amit kínálunk:

  • különleges kihívásokat rejtő nemzetközi munkakörnyezet
  • igényes, jogszabályi háttérnek maximálisan megfelelő munkakörülmények
  • korábban megszerzett nyelvtudás kamatoztatása
  • folyamatos munkarend napi 8 órás beosztással

Munkavégzés helye:

Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy az alábbi e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény és pozíció megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol