www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 757 napja lejárt

Eladót

keresünk hosszútávra a fővámtéri Nagycsarnokba.

Aszalt gyümölcsöket, olajos magvakat és szárazárukat kimért formában értékesítő színvonalas bolt vagyunk, forgalmazunk még más -főleg egészségtudatos- termékeket is. (Rólunk és a boltról bővebben: Link megjelenítése)

Akit keresünk: kedves, jó munkabírású, munkájára igényes, szorgalmas és becsületes dolgozó személyében keressük munkatársunkat fiatalos, pörgős csapatunkba.
Élelmiszer árusításra alkalmas képesítés szükséges, minimális angol tudás, piaci tapasztalat és egészségtudatos szemlélet előny, de nem feltétel.

Feladatok: a vevő teljes körű kiszolgálása, a pult és a polcok feltöltése áruval és a bolt tisztán tartása.

Amit kínálunk: stabil munkahely, hosszútávú munka, versenyképes fizetés és emberi hozzáállás.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol