www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 785 napja lejárt

A Printker Office Land Zrt. a dél-magyarországi régió meghatározó irodaszer nagy- és kiskereskedelmi vállalkozása, a Budapest III. kerületben lévő nagykereskedelmi üzletébe keres:

eladó

munkatársat

Feladatok:

  • Irodaszerek eladása
  • Vevői igények maximális kiszolgálása
  • Árufeltöltés
  • Áruátvétel-kiadás
  • Pénztárkezelés
  • Raktárkezelés
  • Leltározás

Elvárások:

  • Vevőorientált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Középfokú kereskedelmi végzettség (érettségi elvárás)
  • Kereskedelemben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógép-ismeret
  • Rugalmas gondolkodás
  • Kreativitás

Kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre.

Amennyiben 2 héten belül nem jelentkezünk megkereséssel, kérem tekintse úgy, hogy a kiválasztási folyamatban nem jutott tovább, személyes értesítéssel ezen esetben nem élünk. Megértését köszönjük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő