www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 877 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres multinacionális partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Eladó

A leendő munkatárs feladatai:

  • vásárlók kedves, figyelmes kiszolgálása és tájékoztatása
  • pénztárgép kezelése
  • árukészlet feltöltése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • kereskedelmi szakvégzettség
  • előny élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat
  • időbeosztásbeli rugalmasság
  • kiváló kommunikációs képesség
  • stressztűrő képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatvédelmi nyilvtántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő