www.cvonline.hu

ELADÓ

  • A hirdetés 5 napja lejárt

 A Kärcher Hungária Kft. új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

ELADÓ

FELADATOK:

  • bejövő-kimenő hívások szakszerű kezelése
  • postai adminisztrációs folyamatok kezelése
  • árukészlet beérkeztetése és hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • precíz pénztárkezelés
  • érkező érdeklődők, vásárlók szakszerű kiszolgálása, tanácsadás
  • árukészlet folyamatos ellenőrzése
  • vásárlói igény felmérése
  • a centerben található eszközök, áruk időszakos tisztán tartása
  • egyéb adminisztrációs feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office alap szintű ismerete (excel, word)
  • precizitás, pontosság
  • megbízhatóság és rendszerszemlélet
  • monotonitástűrés és rugalmasság
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • céges dress code betartása
  • hétvégi munkavégzés (szombat) vállalása

ELŐNY, ha ebben is jó:

  • műszaki affinitás
  • angol nyelv alapfokú ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • változatos szakmai kihívások
  • dinamikus, inspiratív közeg, jó munkahelyi légkör
  • versenyképes, motiváló juttatási csomag
  • stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1118 Budapest, Budaörsi út 62.

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését és a kritériumoknak megfelelve szeretné megpályázni, akkor küldje magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény és a munkavégzés helyének megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű