www.cvonline.hu

Eladó

  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Szereted a ruhákat, az illatokat, a színeket?
Mi is szeretjük! Ezért dolgozunk itt és így!
Lelkesek és kitartóak vagyunk, viselkedésünk és megjelenésünk tükrözi a márkánk kiválóságát.

Keressük társunkat

ELADÓ

munkakörbe.

Feladataink ebben a munkakörben:

  • áruátvétel, -kihelyezés és kiszolgálás
  • pénztárosi feladatok ellátása
  • rend és tisztaság fenntartása
  • a vásárlók segítőkész, proaktív kiszolgálása

Lehetőségeink:

  • heti 20/30 órás munkavégzési lehetőség (jelentkezésedben add meg, hány órás munka felelne meg a legjobban számodra)
  • jó hangulatú, fiatalos munkahely
  • fix és teljesítménytől is függő, versenyképes jövedelem
  • vásárlási kedvezmény
  • megbízható, kreativitásnak teret engedő munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierút

Foglalkoztatás módja: részmunkaidő (20-30 óra/hét)
Munkavégzés helye:
Budapesti bevásárlóközpontok

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat a lenti e-mail címre várjuk.
Kérjük, írd be a tárgyba „Részmunkaidős eladó”, és a szövegrészben a kívánt munkaórák számát..

Gyere, csatlakozz hozzánk, ha Neked is tetszenek az értékeink!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő