www.cvonline.hu

Eladó

  • Frissítve 15 napja

Eladó munkakör

Harminckettesek terén lévő Lipóti pékségünkbe keresünk eladókat!
Ha szeretnél egy vidám, jókedvű család tagja lenni, ha szereted a friss
kenyeret, ha téged is jóérzéssel tölt el egy meghitt pékség, akkor

Elvárások:
  Ápolt megjelenés
  Kedves, mosolygós természet
  Jó kommunikációs készség
  Csapatszellem
  Nyitott ember centrikus személyiség
  Felelősségteljes munkavégzés
  Releváns tapasztalat (előny, de nem feltétel)

Amit kínálunk:
  Családias hangulat
  Váltott műszak
  Versenyképes fix havi jövedelem
  Hosszú távú munkalehetőség egy olyan vállalatnál, ahol a minőség
     kompromisszumok nélkül minden téren jelen van

Munkavégzés helye: 1082 Budapest, Harminckettesek tere 6.

Elérhetőség: az alábbi email címen, vagy 0630/779-5221

Jelentkezni az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal lehet, vagy a telefonszámon!

Munkavégzés helye 1082 Budapest, Harminckettesek tere 6.
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest