www.cvonline.hu

Eladó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Eladó

Gyáli vegyeskereskedés munkatársat keres eladói munkára.

Feladatok:

  • vevők kiszolgálása
  • pénztárgépkezelés
  • árufeltöltés
  • bolt területének tisztán tartása

Elvárások:

  • kereskedelmi végzettség
  • megbízható, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Gyál

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Kérjük, hogy az email tárgy mezőjébe feltétlenül írja be: ELADÓ, mert csak ebben az esetben tudjuk jelentkezését regisztrálni.

Munkavégzés helye Gyál
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Gyál