www.cvonline.hu

ELADÓ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Európa 15 országában jelen lévő üzlethálózatunk közel 700 márkaboltból áll, alkalmazottaink száma megközelíti a 10 000 főt. 2012-ben kezdtük meg magyarországi tevékenységünket, jelenleg 67 üzletünk van országszerte, és 2016-ban is tovább folytatjuk terjeszkedésünket.
Soproni üzletünkbe keresünk munkatársakat a következő pozícióba:

ELADÓ
teljes és részmunkaidőben

Munkavégzés helye:
Sopron, Tesco

Elvárásaink - Szükséges végzettség:

  • Eladói és ügyfélkezelési tapasztalat
  • Felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Pozitív személyiség
  • Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség
  • Nagyfokú rugalmasság (váltott műszak és hétvégi munkavégzés)
  • Az aktuális divattrendek iránti érdeklődés

Feladatok - Felelősségi kör:

  • A vásárlók szakmai szempontoknak, szabványoknak megfelelő kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel akár mindennapos gyakorisággal: kipakolás
  • Az áruk kihelyezése és feltöltése az üzletekben, az értékesítések számának növelése a vevői elégedettség elérésével
  • A termékszabványok ismerete és azok alkalmazása
  • A CCC üzletlánc arculatának gondozása
  • Aktív részvétel egy integrált és hatékony csapat létrehozásában

Ajánlatunk - Amit Önnek kínálunk:

  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési és gyors előrelépési lehetőség
  • Barátságos légkör

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és a „soproni munkavégzés” jelige megjelölésével. Az ajánlat teljes, illetve részmunkaidős: 4, ill. 6 órás munkavégzésre is vonatkozik.

Munkavégzés helye Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Régió Győr