www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 175 napja lejárt

Az

MKLEDER BŐRDÍSZMŰ

megbízható, talpraesett, kommunikatív

Eladó

munkatársat keres, a EUROPARK-ban lévő üzletébe.

Feladatok:

  • a vásárlók udvarias, szakszerű kiszolgálása
  • az eladótér áruval történő feltöltése, raktár rendben tartása
  • adminisztratív feladatok elvégzése (elszámolások, napi zárás, stb.)
  • részvétel a leltár előkészítésében, és lebonyolításában

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • bolti értékesítésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • tanulásra, fejlődésre való nyitottság és hajlam

Előnyök:

  • nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • fiatalos légkör

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő