www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 313 napja lejárt

A PANDORA Ékszer Magyarország Kft. munkatársakat keres budapesti üzleteibe

Eladó

 munkakörben.

 Főbb feladatok:

  • aktív értékesítési tevékenység
  • külföldi vásárlók kiszolgálása angol nyelven
  • felvilágosítás, tanácsadás az ékszerek kiválasztásához
  • ékszerek folyamatos rendben tartása, leltározása
  • kirakatrendezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú AKTÍV angol nyelvismeret - kérünk csak akkor jelentkezz, ha ez a tudás valóban a birtokodban van, ellenőrizzük
  • középfokú szakképesítés, eladói tapasztalat (ékszerbecsüs, becsüs, kereskedő, boltvezető végzettség előnyt jelent)
  • kapcsolatteremtő és meggyőző készség
  • nyitottság, tanulási hajlandóság megbízhatóság, pontosság, felelősségtudat
  • mosolygós, ápolt megjelenés
  • csapatszellem
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • szakmai trainingek
  • lelkes, dinamikus csapat
  • nemzetközi háttér
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkakapcsolat
  • teljes munkaidős állás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes önéletrajzod a lenti e-mail címen várjuk, eladó hivatkozással.

Web: pandora.net/hu

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol