www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 299 napja lejárt

Budaörsi Auchan üzletsorán található party kellék és léggömbüzlet vevőorientált, mosolygós

eladó

munkatársat keres.

Feladatok:

  • vásárlók tájékoztatása, kedves kiszolgálása és segítése a termékfajták közötti eligazodásban
  • az üzletben készülő lufi csokrok, alapdekorációk elkészítése
  • termék bevételezés, árurendezés, leltározás, pénztár kezelése
  • üzlet folyamatos rendben tartása

Elvárások:

  • mosolygós, kommunikatív személyiség
  • jó dekorációs érzék és kézügyesség
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • minimum 1-2 éves, kereskedelmi szakmai tapasztalat
  • havi 2-3 szombati munkanap vállalása
  • önálló, megbízható munkavégzésre alkalmasság
  • igényes megjelenés

Amit kínálunk:

  • munkarend: heti 3-4 nap, napi 10-12 óra
  • betanulási és léggömbdekorációs továbbképzési lehetőség
  • átlagon felüli, kiemelt bérezés
  • barátságos munkakörnyezet

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz és motivációs levél csatolásával lenti e-mail címünkre várjuk.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő