www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 454 napja lejárt

Az 1991-ben alapított KeS Trade Kft. fő tevékenységi köre: papír, írószer kereskedés,
de nagy hangsúlyt kap cégünk életében a kreatív-hobby szakterület is.

Az árkádban lévő kreatív üzletünkbe keresünk a következő pozícióba:

eladó

Feladatok:

  • az üzlet napi, normál működésével összefüggő minden tevékenység ellátása

Elvárások:

  • szakirányú  (kereskedelmi) végzettség
  • érettségi
  • a kreatív-hobby szakma ismerete, ezen a területen szerzett, eladói ill. vezetői  gyakorlat
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás, előny

Mit kínálunk:

  • hosszú távú stabil munkahely, versenyképes jövedelem
  • fő munkaidős elfoglaltság

Munkavégzés helye: Budapest Árkád

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol