www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 452 napja lejárt

Bio termékeket forgalmazó üzlet

eladó

munkatársat keres.

 Elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat (bio bolti előny)
  • Vevőorientáltság
  • Pozitív kisugárzású, megbízható személyiség
  • Jártas vagy nyitott az egészségtudatos életmód felé

Előny:

  • gyógynövény eladó, fitoterapeuta, gyógyszertári asszisztens végzettség

Feladatok

  • A munkához szükséges termékismeret elsajátítása
  • Vevők pontos tájékoztatása és kiszolgálása
  • Pénztárgép kezelése
  • Takarítási és adminisztrációs feladatok ellátása

Munkavégzés helye: Lótusz Biobolt

Jelentkezés: önéletrajz és motivációs levél küldésével az alábbi email címen.

Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő

Trenkwalder Kft

Piacvezető nemzetközi autóipari nagyvállalat kí...
Jász-Nagykun-Szolnok

Targoncavezető

Lepsényi partnercégünkhöz keresünk hosszú távra...
Fejér

Gépkocsi vezető

Élelmiszeripari  partnercégünk számára keresünk...
Szabolcs-Szatmár-Bereg