www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 479 napja lejárt

Azonnali munkakezdési lehetőséggel

ELADÓ

pozícióra

főállású munkatársat

keresünk prémium minőségű hús-és sajt termékek értékesítésére.

Munkavégzés helyszíne: II. ker. Fény utcai piaci exkluzív üzletben

Szerződés típusa: határozatlan

Feladatok:

  • a munkához szükséges termékismeret elsajátítása
  • vevők pontos tájékoztatása és kiszolgálása
  • kassza kezelése

Amit nyújtunk:

  • kultúrált környezet
  • fiatalos, közvetlen, barátságos kollégák
  • egymást segítő, támogató csapat
  • biztos, kiszámítható havi jövedelem

Amit kérünk:

  • kereskedői, eladói tapasztalat
  • vevőközpontú szemlélet
  • pozitív kisugárzás, lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre

Előnyt jelent: üzletvezetői tapasztalat

Jelentkezni önéletrajz és telefonos elérhetőség küldésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő