www.cvonline.hu

ELADÓ

  • A hirdetés 355 napja lejárt

ELADÓI ÁLLÁS

Főállású munkatársat keresünk, cukor-liszt-, és tejmentes paleo termékeket forgalmazó üzletünkbe.

Az ideális jelölt

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Beszél idegen nyelvet
  • Vevő- és sikerorientált
  • Pozitív kisugárzású, kedves, mosolygós személyiség
  • Jártas vagy nyitott a paleo életmód fele

Feladatok

  • A munkához szükséges termékismeret elsajátítása
  • Vevők pontos tájékoztatása és kiszolgálása
  • Készletkezelő program és kassza kezelése
  • Takarítási és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Versenyképes fizetést ajánlunk, korrekt túlóra elszámolással, és továbblépési lehetőséggel!

Munkavégzés helye: Budapest – II. és VI. kerület

Jelentkezni önéletrajz és motivációs levél küldésével az alábbi email címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő