www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 355 napja lejárt

Az MK LEDER BŐRDÍSZMŰ megbízható, talpraesett, kommunikatív

Eladó

munkatársat keres, a CORVIN PLÁZÁBAN lévő üzletébe.

Feladatok:

  • a vásárlók udvarias, szakszerű kiszolgálása
  • az eladótér áruval történő feltöltése, raktár rendben tartása
  • adminisztratív feladatok elvégzése (elszámolások, napi zárás, stb.)
  • részvétel a leltár előkészítésében és lebonyolításában

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • bolti értékesítésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • divat iránti elkötelezettség
  • tanulásra, fejlődésre való nyitottság

Előnyök:

  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes fizetés
  • fiatalos légkör

A fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő